Ana Sayfa Haber Pepapp: Kadınların Yeni Fenomen Uygulaması

Pepapp: Kadınların Yeni Fenomen Uygulaması

0
Pepapp: Kadınların Yeni Fenomen Uygulaması
Pepapp Uygulaması Bizlere Neler Vadediyor?

Pepapp Nedir?

Pepapp bundan 2 yıl önce yayınlanan bir mobil uygulama. Telefonunuza anlık bildirimler yollayarak iletişim kuruyor sizlerle. Yolladığı bu anlık bildirimler genelde kadınların mutlu olacağı cinsten. İlgiye ihtiyaç duyulan anlar da gelen bu mesajlar insana kendini nasıl kötü hissettirmesin ki zaten değil mi? Anlık bildirimlerin için de günlük tavsiyeler de bulunuyor.

Kadınların Bu İlgisi Neden?

Pepapp’a ilginin bu kadar büyük olmasının en büyük sebebi romantizmin erkekliğe ters olduğunu düşünen ve toplumsal baskılardan çekinen biz erkekleriz diye düşünüyorum öncelikli olarak. Kadınların duymak istedikleri şeyleri söylemekten uzak oluşumuz ve Pepapp’ın böyle bir çekince mekanizmasına sahip olmaması Pepapp’ın bizim bir adım önümüzde olduğunu da gösteriyor galiba [:)].

Bildirimlerin arasın da hafif ego okşayan ve ilgi gördüğünü hissettiren “Selam tatlım”, “İyi geceler en değerlim”, “Pazar güneşim”, “Bugün çok güzel görünüyorsun!” ve benzeri mesajlar yer alıyor. Hatta kadınlara uykudan önce “İyi geceler prensesim” şeklinde hitap eden uygulama, sabahları da kullanıcılarını “Günaydın bebeğim” mesajıyla uyandırıyor. Ne muhteşem bir uygulama değil mi? Kadınların gözün de ideal sevgili bil olabilir ancak kadınlar için biraz da kıskançlık yapması da gerekebilir. Ancak yapmaması daha iyi gibi yoksa zaten zor durum da kalan erkekler daha zor duruma düşebilir.

Pepapp kadınlar için muhteşem de bir asistan. Özel günlerinin takvimini tutuyor, regl döneminin yaklaştığını haber verebiliyor ve onlarla sırdaş gibi hareket edebiliyor. İlginin günden güne arttığını söylemek yanlış olmayacak çünkü kadınlar aldıkları bu muhteşem bildirimlerle mutlu oluyorlar. Bu mutluluklarını da geri dönüş sağlanmadığı için Pepapp yerine başka sosyal ağlarda paylaşarak bilinirliğini arttırıyorlar. Bu sayede kısa sürede kadınların “yedek sevgilisi” haline gelen Pepapp kendini daha fazla güncellemeye devam edecek gibi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Oyna Kazan: Türkiye'nin Yeni Canlı Bilgi Yarışması

Erkekler Nasıl Kullanabilir?

Bu kısım tamamen öneri mahiyetindedir. Öncelikli olarak bir erkeğin Pepapp edilmesi ona şöyle bir avantaj sağlayabilir, örneğin sabah ve akşam kız arkadaşınıza atacak mesaj bulamazken size gelen anlık bildirimlerin aynısını saniyesine arkadaşınıza yollayabilir ve belki Pepapp’ın kadınlarda yarattığı mutluluğu arkadaşınızda yaratmış olursunuz. Ayrıca özel günler için kullanılan hatırlatıcı ile hatalarınızı en aza düşürebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here