F.lux: Sağlık Dostu Android Uygulama

Android telefonlarda zararlı mavi ışığa en iyi çözüm, F.lux. Güneş batış saatini otomatik senkronize ederek akşam olunca telefonun mavi ışığını kapatan Android uygulama ne yazık ki sadece rootlu telefonlarda çalışıyor. Eğer telefonunuz rootlu değilse o zaman Twilight’ı deneyin.

DU Battery Saver PRO

İncelediğimiz batarya koruma uygulamaları arasında en iyisi olan DU Battery Saver PRO vadettiklerini yerine getiriyor. %30‘a kadar şarj süresi koruması sağlayan DU telefonunuz rootlu ise daha fazla özellik içeriyor.

ES: Markette Bulamayacağınız Android Uygulama

Android uygulama platformunun şüphesiz en iyi dosya yöneticisi ES Dosya Yöneticisi‘dir. Sık sık güncellenen arayüzüyle uygulama dosyalarınıza erişimden daha fazlasını sağlıyor.

Snapseed

Google tarafından geliştirilen popüler fotoğraf düzenleme uygulaması rakiplerine göre sunduğu geniş düzenleme seçenekleriyle her telefonda bulunması gerektiğini düşünüyoruz.

Opera Free VPN

Her şeyin yasaklandığı şu günlerde her siteye erişim hakkı istiyorsanız bir VPN servisi kullanmalısınız. Opera Free VPN ise bunu en iyi sağlayan uygulama.

Microsoft Office Mobile

Masaüstü versiyonu kadar verimli olmasada şu an mobil için en iyi ofis ugulaması yine Microsoft Office. Uygulama içinde Word, Excell ve Power Point programlarını kapsıyor.

Loader Droid

Her gün bir yerlerden bir şeyler indiriyoruz. Tarayıcı indiricilerinin tanımadığı özelliklerle ön plana çıkan Loader Droid bu açığı kapatıyor.

AVG: Ücretsiz Antivirüs Android Uygulama

Ücretsiz mobil antivirüs çözümleri arasında en iyi uygulama AVG‘dir diye düşünüyoruz. Zira sağladığı özelliklerle bir telefonda bulunması gereken uygulamaların başında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kuantum Levitasyon Nedir? [dosya]

OneNote

Microsoft‘un not tutma uygulaması daha popüler olan Evernote‘tan daha çok seçenek sunduğunu düşünüyoruz. Ayrıca OneDrive entegrasyonuyla notlarınız asla kaybolmayacak. Not tutma alanındaki en iyi Android uygulama olan OneNote’u denemenizi tavsiye ediyoruz.

Clean Master

Son olarak ta listeye popüler temizlik uygulaması Clean Master‘ı da eklemek istiyoruz. Gerçekten başarılı olan uygulama temizlik konusunda arkada bir şey bırakmıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz