Thor: Ragnarok’tan Beklenen Fragman Geldi

0
495

Thor: Ragnarok şüphesiz senenin en çok beklenen filmleri arasında yer alıyor. Özellikle ilk iki filmin bıraktığı başarı faktörü, Marvel‘ın diğer MCU filmleriyle olan bağlantısı, filmde Planet Hulk konusuna değinecek olmaları ve Ragnarok gibi derin bir konuya sahip olması filmi beklememize sebep olan etkenler.

Thor: Ragnarok

Fragman dikkat çekici müziğiyle bize film hakkında birçok şey gösteriyor. Aynı Spider-man: Homecoming‘in son fragmanı gibi çok fazla detay içerdiğini düşünüyorum. Thor’un çekicini kaybetmesi, başka gezegende esir düşmesi, Valkyre ve Goldmaster karakterlerini, Thor’un Hulk ile çarpışmasını ve Loki’nin bir savaş sahnesini görüyoruz. Filmin hemen hemen her şeyi anlaşılmış oluyor. En azından Hulk’ı ikinci, üçüncü fragmana saklayabilirlerdi.

Thor: Ragnarok fragmanı

Thor: Ragnarok – Bir Uzay Filmi

Filmde psikopat ölüm tanrıçası Hela’nın Cate Blanchett tarafından güzel canlandırıldığını düşünüyorum. Ayrıca fragmanın çok kısa bir sahnesinde uzun saçlarıyla konuya dahil olmuş Heimdall‘ı görmek güzeldi. Film genel hatlarıyla diğer filmlerden daha farklı bir yapım olacakmış gibi duruyor.

Öncelikle filmde hiç Dünya’ya uğranılmayacak olması güzel bir şey. Zaten fragmanda da bir çok uzaylı ve uzay gemisi görüyoruz. Thor’un çekiçsiz ve çaresizlikler içerisinde tek başına ordan buradan kurtulup Hela ile kapışması güzel olacak gibi duruyor.

Dev oyuncu kadrosuyla beklentileri ayyuka çıkaran Thor: Ragnarok 3 Kasım 2017 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Thor: Ragnarok

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bu Hafta Vizyona Giren Filmler: 09.12.2016

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz