Marvel‘ın bu sene en çok beklenen filmlerinden biri olan Thor: Ragnarok‘tan Hulk’lı ve Hale’li yeni konsept çizimler geldi.

Thor: Ragnarok gerek konusuyla, gerek te dev kadrosuyla bu senenin en başarılı çizi roman uyarlaması filmi olmaya aday. İlk iki Thor filminde pek tatmin olamamalarından sebep, bu filmle gümbür gümbür geliyorlar. Ayrıca film Marvel Sinematik Evreni’nde şu anki birçok açık kapıyı kapatır nitelikle olacak.

Thor: Ragnarok

Birinci resmimizde Thor ile Hulk’ı arenada savaşırken görüyoruz. Bu fotoğrafla olayların Planet Hulk’a doğru kayacağı resmileşmiş oluyor. Ayrıca Thor ile kaza ile mi karşılaşacaklar yoksa bilerek biri birine bir düello mu teklif edecek bir fikrimiz yok. Ama şahsen Marvel’ın bu kapıyı açmış olmasını ebrik ediyorum. Düşünsenize 4-5 yıl sonra bir World War Hulk filmi gelse, süper olmazmıydı.

Thor: Ragnarok

İkinci konsept çizimde ise Thor ve Loki’yi Hela’ya bakarken görüyoruz. Bu Hela’nın ilk görülme sahnesi mi, bilmiyoruz. Ama burası Dünya, onu biliyoruz. Yani bir noktada olaylar Dünya’ya taşınacak gibi görülüyor. Aslında burası Midgard’a da benziyor. Neyse çok karıştırmayalım.

Ayrıca bu filmle birlikte ruh taşının nerede olduğu açıklığa kavuşması bekleniyor. Çünkü Infinity War filminden önce tek potansiyel film bu. Bununla birlikte ruh taşının nerede olabileceğine dair teoriler Odin’in mezarını yada Heimdal’ın gözlerini işaret ediyor. Yani ikisi de Thor’la alakalı kişiler. Belki bir Thanos görme ihtimalimiz bile var.

Dev Kadrolu Bir Thor Filmi Geliyor

Başrollerinde Chris Hemsworth ve Tom Hiddelstone’un yer aldığı Thor: Ragnarok’ta Hela’yı Cate Blanchett, Skurge karakterini Carl Urban, Valkyrie karakterini Tessa Thompson ve son olarak Grandmaster’ı Jeff Goldblum canlandıracak. Ayrıca bir de geçen gelen haberlerle Doctor Strange’in de filmde yer alacağı kesinleşmiş oldu. Yani çok dev bir kadro bizi bekliyor.Thor: Ragnarok

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Captain America: Civil War İncelemesi

Ayrıca bu yeni karakterlerin yanında Bruce Banner rolünde Mark Ruffalo, Odin rolünde Anthony Hopkins, Heimdall olarak Idris Elba, Lady Sif rolünde yine güzeller güzeli Jamie Alexander ve son olarak Volstagg rolünde yine Ray Stevenson kadroda yerini almış durumda.

Vizyon Tarihi

Thor: Ragnarok bu sene Guardians of The Galaxy 2 ve Spider-Man: Homecoming‘den sonra üçüncü MCU filmi olarak vizyona girecek. Bütün bu beklentilerle birlikte Thor: Ragnarok 3 Kasım ’da vizyonda olacak.Thor: Ragnarok

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz