Rift Rivals 2017 ‘de Türkiye Şampiyonluk Ligi ile Rusya Ligi takımları arasında yapılacak maçlar bugün itibari ile başladı.

Öncelikle şunu belirtelim ki Türkiye Şampiyonluk ligi ve Rusya Ligi arasındaki mücadelenin kazananının Türkiye Şampiyonluk Ligi olacağına neredeyse kesin gözü ile bakılıyordu nitekim ilk günü geride bıraktığımızda sonuç düşünülenden pekte farklı olacakmış gibi gözükmüyor toplamda 3 gün içerisinde 16 maç oynanacak turnuvada ilk gün 5 maç oynandı ve bu maçların 4’ünü temsilcilerimiz kazandı ve 1’de mağlubiyet alındı genel olarak maç sonuçlarına bakacak olursak kaybeden tek ekibimizin Team Aurora olduğunu görüyoruz.

BAUSuperMassive eSports 1 – 0 Virtus.pro

Oyunfor.CREW 1 – 0 Vaevictis Esports

1907 Fenerbahçe Espor 1-0 M19

Team AURORA 0-1 Vega Squadron

1907 Fenerbahçe Espor 1-0 Vaevictis Esports

Birazcık Rift Rivals 2017 turnuvasına bakacak olursak Rusya’nın Moskova şehrinde düzenlenen bu turnuvada  Türkiye Şampiyonuk Ligi ve Rusya Ligi’nde geçtiğimiz kış mevsiminin ilk 4 sırasında yer alan takımlar boy gösteriyor bu takımlar arasında 3 gün içersinde 16 maç oynanıyor ve bu oynanan maçlarda en çok galibiyet alan Türkiye Şampiyonluk Ligi (TCL) ve Rusya Ligi(LCL) takımları final maçında birbirleri ile karşılaşıyor tabikide Rift Rivals turnuvası sadece Rusya ligi ve Türkiye Şampiyonluk liglari arasında değil Rift Rivals turnuvasında bir nevi ezeli ligler  birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor Türkiye Şampiyonluk Ligi ve Rusya ligi dışındaki liglerin eşleşmesi ise şöyle.

 

KORE VS LMS VS ÇİN

GÜNEYDOĞU ASYA VS OKYANUSYA VS JAPONYA

KUZEY AMERİKA VS AVRUPA

LATİN AMERİKA KUZEY VS BREZİLYA VS LATİN AMERİKA GÜNEY​

Bu arada Türkiye Şampiyonluk Ligini geçtiğimiz kış mevisiminde ilk 4 de yer alarak turnuvaya katılmaya hak kazanan takımlarımız ve kadroları şu şekilde.

BAUSuperMassive

Üst koridor: Fabulous

Ormancı: Stomaged

Orta koridar: Naru

Nişancı: Zeitnot

Destek: Tolerant

Oyunfor.CREW

Üst koridor: Elwind

Ormancı: Mojito

Orta koridor: NaeHyun

Nişancı: Madness

Destek: Mocha

1907 Fenerbahçe

Üst Koridor: Thaldrin

Orta koridor: Frozen

Ormancı: Move

Nişancı: Padden

Destek: JAPONE

Team AURORA

Üst koridor: Panky

Ormancı: Wisdom

Orta koridor: Leyl ü Nehar (  GodBro vize problemleri nedeniyle bu turnuvaya katılamadı)

Nişancı: Ruve Sama

Destek: Ruvelius

Turnuvanın ilk günündeki güzel oyunlarından dolayı temsilcilerimizi tebrik eder ve başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*İstenmeyen bir hata oluştu.