Bilindiği üzere AppStore her hafta bir adet ücretli oyun veya uygulamayı siz değerli Apple kullanıcılarına ücretsiz olarak açarak deneme sürümünü kullanmanızı ve uygulama ya da oyun hakkında fikir sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu ise size güzel ve aksiyon dolu bir hafta yaşatacak olan Framed.

Framed daha çok çizgi romanımsı yapısı ile göze batmakta. Karakter formları daha çok karikatüristik özellikler barındırmakta ve oyun boyunca bu form ve özellik muhafaza edilmekte.

Framed: Bir Değişik Çizgi Roman Oyunu

Oyun sürekli olarak sizden bazı durumlar hakkın da seçim yapmanızı istiyor ve bu seçimler oyunun gidişatını ilerisi için karşınıza çıkabilecek olan şeyleri etkiliyor. Yani seçimleri baştan savma yapmak sizin için ölüm anlamına geliyor oyunda. Oyunda gizli bir karakteri canlandırdığınız için kendinizi polisten kaçma, mafya hesaplaşmaları gibi durumların içinde de bulabiliyorsunuz. O yüzden kendinize dikkat edin oldu mu?

Mafyadan kaçarken pencere kenarlarında saklanmak, saçaklara asılı kalarak kurtulmaya çalışmak gibi bilumum riskli durumlarla da karşı karşıyasınız onları da bir kahraman gibi yapabileceğinizden hiç şüphemiz yok.

FramedSon Gün Ne Zaman ?

Oyun yapımcısına oldukça iyi ün ve para kazandırmış durumda bulunuyor. Özellikle 2013 yılında “Free Play Festival” de elde ettiği 5 ödül ile adından çok söz ettirmişti. Oyunun mağaza fiyatı 4 dolar olarak görülüyor. Tabi ki şuan için 1 haftalık bir ücretsiz süresine sahip olabilirsiniz yalnız unutmamanız gereken bir konu da oyunun ücretsiz sürümüne sahip olmak için 14 Haziran 2017’nin son gün olduğu.

Hangi Modellere Uyumlu?

Framed oyunu iOS 7 ve üstü için uygunluk modu içermekte. Yalnız iPhone 5S’in altındaki modellerde bazı takılmaların da varlığından söz edebiliriz. Ayrıca Türkçe dil desteğinin de mevcut olması İngilizce bilmeyenler için de oyunu cazip hale getirmekte. Oyun 357 MB bir boyuta sahip.  Fiyat ve aldığınız haz bakımından 4 dolarlık  bir ödemenin bile fazla olamayacağını düşündüğümüz bu oyun için bu 1 haftalık deneme sürümünü kaçırmamanızı öneriyoruz. Oyuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turkcell T80 Akıllı Telefonu Tanıtıldı

Mafyalara ve güvenlik görevlilerine dikkat etmenizi tekrar tavsiye eder iyi oyunlar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz