Samsung’un 2 Ağustos’ta tanıtmış olduğu Galaxy Note 7 modeli büyük beğeni toplamıştı. Güçlü donanımını Iris okuyucu, yenilenmiş S-Pen ve Corning Gorilla Glass 5 ile taçlandıran Galaxy Note 7, çok yakında Türkiye’de de satışa sunulacak.

 Türk Telekom, Samsung Galaxy Note serisinin son üyesi Galaxy Note 7’yi36 aya varan taksit seçenekleri ile çok yakında mağazalarında satışa sunacağını açıkladı. Galaxy Note 7 ön sipariş verenleri ise

GiGA 4.5G teknolojisiyle 1 gbps hızına ulaşabilen Galaxy Note 7’ye, GearVR hediyesiyle birlikte sahip olacak.

Yeni Gear VR, bir önceki sürüme göre daha büyük lenslere sahip ve 101derecelik açısıyla tamamen doğal bir his veriyor. Samsung’un SuperAMOLED ekranlarıyla kullanıcılar saniyede 60 kare görüntüleyerek çok daha net bir sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilecekler.

Galaxy Note 7, gelişmiş S Pen özelliği ile öne çıkıyor. Samsung Galaxy Note 7’nin sahip olduğu gelişmiş S Pen özelliği sayesinde kullanıcılar, yaratıcı fikirlerini ekran kilidini açmadan not olarak telefona kaydedebiliyor.

16-08/09/galaxy-note-7-ozellikleri-fiyati.png

S Pen özelliği, kullanıcıların Akıllı Seçim özelliği ile kolaylıkla GIFanimasyonları yaratmasını ve paylaşmasına da imkan tanıyor.

Temassız komutta yer alan Büyüteç fonksiyonu ile üzerinden geçerek ekranda istenilen noktanın yakınlaştırılması sağlanıyor. Ayrıca istenilen dile anında çeviri yapabilen Çeviri fonksiyonu da Galaxy Note 7’nin öne çıkan diğer özellikleri arasında bulunuyor.

Galaxy Note 7 sahip olduğu parmak izi okuma, iris tarama teknolojisi ve gelişmiş biyometrik kimlik doğrulama özellikleri sayesinde en üst düzeyde güvenlik sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İstanbul’a Ücretsiz İnternet Geliyor