En İyi 10 Uzaktan Yönetim ve Dosya Erişim Uygulaması [liste]

0
574

Sizler için telefon ve PC ilişkilerinin vazgeçilmezi olan en iyi 10 uzaktan yönetim ve dosya erişim sistemlerini inceledik.

1. Pulseway

uzaktan yönetim

Pulseway akıllı telefon veya tabletinizden kişisel bilgisayarınıza tam bir kontrol sağlıyor. Bilgisayarınızı açma kapama, dosyalara erişme, bilgisayarın durumunu görüntüleme gibi uzaktan yönetim seçenekleri Pulseway’in özelliklerinden bazıları. Bilgisayarınızın konumunu görüntüleyebilir ve hatta web kamerasına bile bağlanabilirsiniz. Pulseway 30 gün deneme sürecinden sonra ücretli hizmet veriyor. Bu yetenekli platforma buradan ulaşabilirsiniz.

2. O&O Syspectr

uzaktan yönetim

Kısaca Syspectr olarak geçen uygulama bize bilgisayarımız üzerinde olan biten her şeyi gösteriyor. Bir problem varsa yada bir şeyi güncellemeniz gerekiyorsa size email ile haber veriyor. Hatta uzaktan bilgisayarınızın komut istemcisine bile ulaşabiliyorsunuz. Akıllı telefonların yanı sıra her hangi bir internet tarayıcısına sahip cihazdan kişisel bilgisayarınıza erişebiliyorsunuz. Buradan ulaşabileceğiniz uygulamada ayrıca ekran paylaşım özelliğiyle bilgisayarınızda neler dönüyor fark edebilirsiniz.

3. TeamViewer

uzaktan yönetim

Belki de uzaktan yönetim denince akla ilk gelen program TeamViewer olabilir. Eskiden beri artan özellikleriyle günümüzde vazgeçilmezler arasında yer alan TeamViewer bize bir çok seçenek sunuyor. Daha çok uzaktan destek için tercih edilen TeamViewer aynı zamanda uzaktan ekran paylaşımına da izin veriyor. Yeni geliştirilen sürümüyle birlikte toplantılar özelliğini aktifleştiren uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

4. Tonido

uzaktan yönetim

Tonido aslında bir uzaktan yönetim uygulamasından daha çok her yerden bilgisayarınızdaki dosyalarınıza erişim sağlıyor. Tonido üzerinden bir kullanıcı adı belirliyorsunuz ve her hangi bir internet tarayıcısından kullanıcıadınız.tonidoid.com şeklinde dosyalarınıza ulaşabiliyorsunuz. Mobil uygulaması da bulunan sistem tarayıcı üzerinden video ve müzikleirinizi de oynatmayı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sağlık Alanında Kullanılan 5 Yeni Teknoloji [liste]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz