DC

Bu yazımızda Marvel ve DC deki birbirine benzeyen karakterleri eşleştiriyoruz. Öncelikle bu bir Marvel DC’den şunu çakmış, DC Marvel’dan bunu kopyalamış olayı değil. Sadece iki grubun birbirine benzeyen popüler karakterlerini eşleştiriyoruz.

1Green Arrow – Hawkeye

Evet bu iki arkadaşımızın bir çok benzer yönü var. İkiside okçu. İyi dövüşüyorlar. Kapşon dışında kostümleri çok benziyor. Bu resimlerdeki duruşları bile aynı.

2The A.T.O.M – Ant-Man

Bu iki arkadaşımızın da çok benzerlikleri var. İkisi de karınca büyüklüğüne küçülebiliyor. Kostümleri zaten kırmızı ve lacivert tonlarıyla birbirine çok benziyor. İkisi de uçabiliyor.

3Batman – Iron Man 

Bu iki karakteri de birbirine benzetiyorum. İkisi de çok zengin bir playboy olup can sıkısına dışarı çıkıp kahramanlık yapıyorlar. İkisininde özel yada sıradışı bir gücü falan yok. İkisininde teknolojik ekipmanları var, onlarla savaşıyorlar.

4Flash – Quicksilver

Bu iki eleman zaten tamamen aynı. Çok hızlı koşuyorlar. Zamanı büküyorlar falan işte.

5Superman – Thor

Bunlar uzaylı. Yani ikiside başka gezegenden yada başka diyarlardan diyebiliriz. Aşırı güçlüler. İkiside ölümsüz. Yada 3-5 bin sene yaşıyorlar.

6Deathstroke – Deadpool

İkisi de manyak, piskopat. Silahlar ve kılıçlarla oynamayı çok seviyorlar. İkisinin de üzerinde deney yapıldı. Maskeleri garip ikisinin de.

Thor: Ragnarok

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pokemon GO'nun İlk Aylık Hasılatı Belli Oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz