Her gün yeni bir süper kahraman dizisi yada filmi çıkıyor. Bu maratona yeni bir karakter katıldı. Zaten DC‘nin son yıllarda çıkardığı dizilerin sayısı on parmağımı geçecek gibi. Arrow, Flash, Gotham, iZombie, Constantine derken bide Supergirl çıktı başımıza. Sanki ”Batman, Superman’nin dizisini yapsınlar, bu ne dandik dundik yan karakterlerin dizisini yapıyorlar” dediğinizi duyar gibiyim. Aslına Superman’in Smallville diye bir dizisi vardı. Batman için de şu an Adelet Birliği filmini toplamaya çalışıyorlar. Ama ilerde bir Batman dizisiyle rastlaşabiliriz.

Süperkahraman Dizilerine Bir Yenisi Daha

Ama bu sefer karşımızda Supergirl var. Aslında dizisi tanıtım fragmanı yeni çıktı. Dizi de CBS kanalında Ekim ayında yayınlanacak. Ama nasılsa dizinin pilot bölümü internete düşmüş. Ben seyrettim ve aslında genel kanaatim pek olumlu yönde değil. Gerçi ilk bölümden karar vermemek lazım ama efektler çok komiğime gitti. Bi de konu çok çocuksu kalmış. Diğer bölümlerinde dizinin toparlamasını bekliyorum.

Dizinin  başrolünde Glee dizisinden tanıdığımız Melissa Benoist var. Ayrıca Jeremy Jordan ‘ı Winslow “Winn” Schott karakeriyle ve Laura Benanti’yi kötü kadın rolünde izleyeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here