Bu senenin en çok beklenen oyunları arasında yerini alan Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty: WWII‘den ilk tanıtım videosu geldi. Videoya göre oyunda 2. Dünya Savaşı’nın en önemli olaylarından Normandiya Çıkarması yer alıyor.

En son çıkan Infinite Warfare oyunuyla çok tepki toplayan Call of Duty yapımcıları, bu tepkilere kulak vermiş olmalı. Zira bu oyunla serinin ilk çıkış yaptığı dönemlere dönüş yapıyor. Yeni gelen tanıtım videosunda General Dwight D. Eisenhower kumandasındaki Müttefik kuvvetlerinin 1944 yaz aylarında Fransa kıyılarında giriştiği ve ülkemizin savaşa dahil olmasıyla sonuçlanan meşhur hücum harekâtı Normandiya Çıkarması dikkat çekiyor.

Call of Duty: WWII

Nasıl Bir Call of Duty Bekliyoruz

Modern Warfare 3 ile Advanced Warfare’ın geliştiricilerinden Sledgehammer Games‘in yapımını, Activision‘ın önümüzdeki kasım ayında piyasaya sürmeyi planladığı Call of Duty: WWII serinin en iyi oyunu olma yolunda ilerliyor.

Oyun günümüzün en iyi grafiklerine sahip 2. Dünya savaşı temalı oyunu olacak. Oyun bilim kurgu filmlerinden aşina olduğumuz robotlar, cyborglar ve futuristik uzay gemileri oyunda yer almayacağı için bize ilk çıkan Call of Duty oyunlarındaki zevki yaşatacağa benziyor. Oyunun hikaye modunu 4 kişiye kadar co-op olarak da oynayabileceksiniz. Ayrıca Sledgehammer Games’in Twitter üzerinden paylaştığı bir görsele göre oyunda zombi naziler de yer alacak.

Call of Duty: WWII Çıkış Tarihi

Bu senenin sonbahar aylarında piyasaya sürülmeyi bekleyen oyun için planlanan tarih 3 Kasım 2017 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasaya sürülecek. Oyunun Multiplayer betası ise ilk olarak PS4 için pazarlanacak. Oyunu ön sipariş ile satın alanlar da bu betaya katılabilecekleri belirtilen detaylar arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pokemon Go'ya Yeni Güncelleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz