Bu hafta vizyona giren filmler arasında Tehlikeli Yürüyüş ve Mantıksız Adam gibi merak edilen yapımlar mevcut. Bakalım bu hafta vizyona giren diğer filmler hangileri?

 

Bu hafta vizyona giren filmler arasında komediden korkuya toplamda 6 adet yapım var. Uzun süredir oldukça merak edilen, başrollerinde Joaquin PhoenixEmma Stone ve Parker Posey‘in oynadığı ve Woody Allen tarafından yönetilen Mantıksız Adam filmi haftanın en önemli yapımlarından birisi.

İşte Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Ejder Kılıcı

Yönetmen: Daniel Lee

Oyuncular: Jackie Chan, John Cusack, Adrien Brody

Tür: Aksiyon, Macera, Dram

Süre: 127 dk.

Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Ejder Kılıcı, haftanın başarılı aksiyon filmlerinden. Başrollerinde Jackie ChanJohn Cusack ve Adrien Brody bulunan filmin yönetmenliğini ise Daniel Lee üstleniyor.

Hayat Öpücüğü

Yönetmen: Şenol Sönmez

Oyuncular: Ali Sunal, Hatice Şendil, Ayda Aksel

Tür: Romantik, Komedi

Haftanın yerli yapımlarından olanHayat Öpücüğü, takıntılı bir adam olan Metin ile genç bir kadın olanHayat’ın öyküsünü anlatıyor. Romantik komedi türünde olan filmin başrollerinde Ali Sunal,Hatice Şendil ve Ayda Aksel rol alıyor.

Tehlike Yürüyüş

Yönetmen: Robert Zemeckis

Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Ben Kingsley, Charlotte Le Bon

Tür: Biyografik , Dram, Macera

Süre: 123 dk.

Haftanın en çok merak edilen yapımlarından olan Tehlikeli Yürüyüş1974 yılında geçiyor ve Fransız ip cambazı Philippe Petit‘in hikayesini anlatıyor. Philippe Petit’nin “To Reach the Clouds” adlı otobiyografik kitabından uyarlanan Tehlikeli Yürüyüşün başrollerinde Joseph Gordon-LevittBen Kingsley veCharlotte Le Bon yer alıyor.

Geniş Aile: Yapıştır!

Yönetmen: Ömer Uğur

Oyuncular: Fırat Tanış, Ufuk Özkan, Ahmet Sarsılmaz

Tür: Komedi

Geniş Aile adlı dizinin devamı niteliğinde olan Geniş Aile: Yapıştır! haftanın komedi filmlerinden. Başrollerinde Firat TanışUfuk Özkan ve Ahmet Sarsılmaz olan filmin yönetenliğini ise Ömer Uğur üstleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Popüler Fon Toplama Servislerinde Bu Hafta: 25.04.2016

Korku Terapisi

Yönetmen: Alejandro Amenábar

Oyuncular: Emma Watson, Ethan Hawke, David Thewlis

Tür: Gerilim

Süre: 107 dk.

Ünlü yönetmen Alejandro Amenábar‘ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Emma Watson veEthan Hawke ünlü oyuncular yer alıyor. Haftanın korku filmlerinden olan Korku Terapisi, bir baba ile kızının hikayesini anlatıyor.

Mantıksız Adam

Yönetmen: Woody Allen

Oyuncular: Joaquin Phoenix, Emma Stone, Parker Posey

Tür: Dram, Gerilim, Romantik

Süre: 96 dk.

Dünyaca ünlü yönetmen Woody Allen‘in yeni filmi olan Mantıksız Adam, orta yaş bunalımında olan bir profesörün hikayesini anlatıyor. Başrollerini Joaquin Phoenix veEmma Stone‘un paylaştığı film haftanın en çok merak edilen yapımlarından birisi

Kaynak: shiftdelete.net

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz