En iyi oyun yapım teknoloji şirketi olan EA merakla beklenen Star Wars Battlefront 2 multiplayer betası hakkında detaylı bilgi paylaştı. İleri ki günlerde hayatımıza girecek olan bu çoklu oyuncu oyununu oynamak için heyecanlanan oyun severler beta sürümüne ulaşmak için neler yapmaları gerektiğini öğrendi.

Star Wars Battlefront 2 İçin Ön Sipariş

Oldukça iddialı karakter kalitesi beklenen oyunun betası 17 Kasımda piyasaya sürülecek. Oyun daha çıkmadan önce merak edenler PC için Origin üzerinden, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden sonbahar ayları içerisinde oynayabilecekler. Star Wars Battlefront 2 multiplayer betası için erişim hakkı ise şimdiki zamana kadar ön sipariş verenlerden başlayarak önümüzdeki günlerde ön sipariş vermeyi düşünenlere verilecek. Bu şekilde herkesin beta sürümüne girişi engellenerek gerçekten oyunu alacak kişilerin oynamasına izin verilecek. Yapılan bu yöntem ile ön sipariş oranını arttırdığını belirten EA Games ön sipariş veren kişiler Yoda için yükseltilmiş özelliklere sahip ışın kılıcı uzmanlığı yıldız kartına ulaşabilme imkanı yakalayacaklar.

Battlefront 2 multiplayerÖn Sipariş Avantajları

Oyun için ön sipariş veren kişiler için sunulan diğer avantajlar ise şunlar;

  • Kylo Ren ile Rey için Star Wars The Last Jedi kostümleri kazanılacak,
  • Uzay gemisi ile 6 kahraman için destansı Yıldız Kartları imkanı,
  • Güncellenmiş görünüm ve sesi ile Star Wars The Last Jedi için Millenium Falcon erişimi

Bu sayılan içerikler ön sipariş veren herkese sunulacağı belirtildi. Ancak Elite Trooper Deluxe Edition için ön sipariş verenlere ise oyun yayınlanmadan üç gün önce erişebilme imkanı verilecek. Ayrıca bunlara ek olarak 4 asker sınıfındaki tüm yükseltilmiş versiyonlara sahip olunabilecek.

Battlefront 2 Multiplayer Beta Versiyonu

Betası için 17 Kasım tarihi verilirken Battlefront 2 multiplayer orijinal oyunu için kesin bir tarih verilmiyor. Bundan dolayı ön sipariş verenlere birbirinden güzel fırsatlar veriliyor. Çoklu oyuncu oyun sektörüne Star Wars gibi dünyaca ünlü filmin oyun versiyonu ile giren EA Games beta sürümünde alacağı yorumlar ne kadar iyi olursa oyunun full versiyonunun o kadar çabuk hazırlanacağını bildirdi. Yayınlanan ekran görüntülerine göre karakter kalitesi, ses ve oyun ortamı ile beğeni toplayan Star Wars Battlefront 2 oyuncular tarafından ne gibi yorumlara maruz kalacağını merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sobro: Teknoloji Harikası Multifonksiyonel Akıllı Sehpa

Zelda incelemesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen isminizi buraya giriniz