Arrow’dan 4.Sezon Fragmanı Geldi! [video]

0
952
Arrow

Arrow’dan beklenen 4. sezon fragmanı yayınlandı. Biz de sizler için inceledik. Öncelikle bu sezonda kasıp kavurucu, yıkıp geçici, dehşet bir sezon olacağa benziyor. Arrow’umuz klasik siyasi nedenlerden dolayı her sezon sonunda bıraktığı Arrow’luğa tekrar geri dönüyor. Ama bu sezon çizgi romanın asıl karakteri olan Green Arrow olarak kahramanlık yapacak.

Diziye katılan yeni karakterlere değinecek olursak öncelikle sezon boyu izleyeceğimiz kötü karakterimiz Damien Darhk isimli bir mafya babası yada onun gibi bişey. Bide Felicity’nin yanında yeni bir çocuk görünüyor. O da muhtemelen korkak hacker tipli bir şey olacak herhalde. Bir yeni karakter ise Constantine. 13 bölüm yayınlanıp bitişi veren karakterimizi artık bu dizide seyrediceğiz.

Dizide milletin kostümlerinde değişiklikler var. Arrow daha havalı kısa kollu bir kostüm giymiş. Bence daha yakışmış, biraz daha hava katmış. Bi de Diggle’ın kafasında saçma sapan bir kask var. Diggle abi o kaskla karizmayı çizdirir, benden söylemesi. Diggle’ın o kasklı fotoğrafınıda verelim de neye benzemiş kırk yıllık karizma sizde görün.

arrowBi de şu fragman içinden yakaladığımız portre var. Dizinin 3.sezonunun sonunda Ray Palmer bi patlama kurbanı oluyor gibi gösterdiler. Ama adam Legend of Tomorrow’un demir başlarından olacağı için herhalde yine orada gördüğümüz küçülme olayıyla falan küçülüp kurtuldu patlamadan. Ve kendinin bir süre ölü olduğunun düşünülmesini istedi. Böyle bir yorum gayet mantıklı görünüyor.

Genel yorumum bu şekilde. Arrow ve Flash peş peşe 6-7 Ekimde yeni sezonlarıyla başlıyor. Arrowdan güzel bir sezon daha izleyeceğe benziyoruz. Hadi sabır az kaldı. Buyrun fragman;

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here